KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Teczka z klipem GZ-9K 0771

Stylowy notatnik z klipem sprawi, że wykorzystanie zwyczajnego bloku notesowego nabierze dla Ciebie nowego znaczenia. Ten designerski produkt z jednej strony pozwoli Ci sprawnie uwiecznić nieoczekiwanie pozyskane informacje, z drugiej zaś - komfortowo sporządzać notatki z wielogodzinnych wykładów i konferencji.

Tworząc nasze notatniki z klipem staraliśmy się stworzyć konstrukcję, która pozwoli na umieszczenie niezbędnych elementów w jednym miejscu. Dzięki temu solidna oprawa produktu nie tylko stanowi doskonałe podłoże do notowania, ale również zapewnia dużą ilość miejsca na podstawowe akcesoria. Precyzyjnie umiejscowione kieszonki i przegródki, foliowe okienka, mocowania na długopis i wytrzymałe klipy odpowiadające za przytrzymanie kartek upodabniają nasze notatniki do profesjonalnych organizerów.

Elegancka oprawa z ekoskóry umożliwia uwiecznienie ciekawego tłoczenia bądź fantazyjnej grafiki, dzięki czemu notatnik może stanowić zarówno wizytówkę firmy, jak również interesujące dopełnienie Twojego stylu. Nasze produkty oczarowują jednak nie tylko swoją zewnętrzną, ale również wewnętrzną stroną. Dla podstawowych wersji kolorystycznych opraw, do których zaliczamy czerń, brąz, bordo, zieleń, granat, czerwień i szarość zastosowane zostaną podszewki w podobnym odcieniu. Dla pozostałych rodzajów ekoskóry wykorzystujemy podszewki w klasycznym kolorze ecru bądź ekoskórę wykorzystaną do stworzenia zewnętrznej części notatnika.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu