KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Notes A-4 0567

Elegancki notes w formacie A4 to idealne miejsce do przechowywania ważnych zapisków bądź kontaktów. Imponująca objętość 380 stron sprawia, że pomieści on w sobie tysiące ważnych słów i posłuży swojemu właścicielowi przez długie lata.

Odpowiednio dobrana kolorystyka w połączeniu z pieczołowicie wykonanymi wykończeniami sprawia, że może on również  w subtelny sposób zaakcentować niebanalny gust i elegancki styl właściciela. Za sprawą kunsztownych przeszyć i wysokiej jakości materiałów, z jakich został wykonany idealnie nadaje się on także na dziennik bądź księgę pamiątkową, która przez długie lata zachowa swój nieskazitelny wygląd.

W naszej ofercie znajdziesz notesy z ekoskóry bądź skóry naturalnej. Każdy z nich dostępny jest w wersji z wkładem gładkim, w kratkę bądź w linie. Niezależnie od tego, który rodzaj wybierzesz możesz mieć pewność, że papier, który został wykorzystany do ich wykonania wyróżnia się bardzo wysoką jakością i szlachetnym jasnożółtym kolorem, a ręcznie zszywane wkłady ogromną trwałością. Całość tej eleganckiej kompozycji dopełnia delikatna tasiemka, której kolor dostosowujemy tak, aby harmonizował z wybrana przez Ciebie kolorystyką oprawy.

Pamiętaj, że oprawa w formacie A4 zapewnia Ci szerokie możliwości personalizowania Twojego nowego notesu. Korzystając z naszego kreatora możesz wzbogacić wygląd swojego notesu eleganckim tłoczeniem bądź grawerunkiem laserowym. Bogactwo różnorodnych wzorów i ozdobnych napisów okolicznościowych znajdziesz w naszej bazie.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu