KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Oprawa dyplomu ONDY-2 0561

Okładki na dyplomy od dziesięcioleci podkreślają rangę ważnych uroczystości. Na przestrzeni lat znaleziono wiele interesujących alternatyw dla tradycyjnych okładek w formacie A4. Jedną z najpopularniejszych w naszej ofercie stanowi oprawa dyplomu o wymiarach 11 x 15,5 x 1 cm.

Wykonana z ekoskóry ozdobionej delikatnym obszyciem posiada wewnątrz białą wyklejkę, na której można na stałe przykleić dyplom. Co więcej, wybór odpowiednich opcji w polu atrybutów pozwoli Ci wzbogacić okładkę eleganckimi narożnikami lub tasiemką do przytrzymania dodatkowych kart dyplomu.


Wersja podstawowa produktu nie posiada tłoczeń. Wśród kompozycji startowych znajdziesz jednak wszystkie kompozycje graficzne, które zaprezentowane są w poniższej galerii. Decydując się na jedną z nich możesz w zaledwie kilka chwil zamówić okładkę z precyzyjnym tłoczeniem lub złoceniem godła państwowego bądź okolicznościowych napisów. Jeśli jednak cenisz sobie szukanie indywidualnych rozwiązań, powinieneś zapoznać się z naszą bogatą bazą wzorów, w której znajdziesz dziesiątki interesujących napisów i grafik, które z powodzeniem wykorzystasz do zaprojektowania własnej kompozycji okładki.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
11,5 x 15,5 cm
Wymiar:
11,5 x 15,5 cm
Wymiar:
11,5 x 15,5 cm
Wymiar:
11,5 x 15,5 cm
Wymiar:
11,5 x 15,5 cm
Wymiar:
11,5 x 15,5 cm
Wymiar:
11,5 x 15,5 cm