KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Podkład na biurko PNB-1 0651

Podkład na biurko to równie piękny, co praktyczny element wyposażenia wnętrza. Wykonany z bardzo grubej tektury i precyzyjnie oprawiony materiałem z delikatnymi przeszyciami z pewnością będzie służył swojemu właścicielowi przez długie lata.

Kunsztowne wykonanie i wysoka jakość produktu sprawiają, że stanowi on zarówno doskonały pomysł na podkreślenie wysublimowanego stylu biura bądź gabinetu, jak również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Prezentowane poniżej podkłady na biurko dostępne są w kilku rozmiarach. Dla każdego z nich możesz wybrać interesujący Cię format, materiał oraz kolor. Zauważ, że pozostawiliśmy do Twojej dyspozycji praktycznie cały obszar roboczy produktu, dzięki czemu możesz ozdobić narożniki podkładu nie tylko fantazyjnych wzorem, ale również ciekawym napisem. Podobny produkt z gotowymi kompozycjami ozdobnych tłoczeń na narożnikach znajdziesz tu – http://strigma.pl/p/3017,podkad-na-biurko-pnb-1-0651.

Zwróć uwagę, że dla poszczególnych wymiarów podkładów przygotowaliśmy kompozycje startowe, które mogą okazać się pomocne podczas projektowania. Wczytując jedną z nich możesz rozpocząć personalizację produktu od gotowych rozwiązań. Możesz również zrezygnować z zawartych w nich sugestii i modyfikować wzór według własnego uznania.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu