KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Księga pamiątkowa KS-3 AB 0686

Elegancka księga pamiątkowa stanowi doskonałe miejsce do przechowywania pięknych wspomnień z przeszłości. Solidna oprawa wykonana z bardzo grubej tektury i oklejona wysokiej jakości materiałem skóropodobnym gwarantuje, że zapiski sporządzone na jej stronach bezpiecznie przetrwają kolejne dziesięciolecia i stanowić będą cenną pamiątkę dla przyszłych pokoleń.

Ponadczasowy styl księgi pamiątkowej doskonale zaakcentuje również rangę ważnych wydarzeń rodzinnych, takich jak chrzciny, komunie czy ceremonie ślubne, a także prestiżowych wydarzeń firmowych.

Dostępne w naszej ofercie księgi pamiątkowe łączą nieprzeciętną uniwersalność i elegancję z najwyższą jakością i precyzją wykonania. Ręcznie szyty wkład o objętości ok. 90 kartek w ozdobnym kolorze ecru zamknięty został w oprawie o wymiarach 21 x 31 x 4 cm. Stylowy design produktu dodatkowo potęgują zaokrąglone rogi oprawy, głębokie przetłoczenia i złocone brzegi stron.

Przystępując do tworzenia projektu Twojej księgi pamiątkowej możesz skorzystać z podstawowej wersji produktu bez tłoczonego i złoconego logo bądź skorzystać z widocznej na dole ekranu kompozycji startowej wzbogaconej stylowym tłoczeniem napisu tytułowego. Pamiętaj, że możesz dowolnie modyfikować nasze sugestie bądź całkowicie z nich zrezygnować i stworzyć niepowtarzalny wygląd księgi korzystając z bogactwa wzorów i ozdobnych napisów okolicznościowych dostępnych w naszej bazie.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
24,5 x 31 cm