KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Księga rezerwacji KS.R-1 0704

Księga rezerwacji w formacie A4 to produkt, który sprawi, że utrzymanie porządku w ważnych dokumentach, zapiskach bądź terminach okaże się dziecinnie proste. Każda z dostępnych w naszej ofercie ksiąg rezerwacji wykonana jest z doskonałej gatunkowo ekoskóry dostępnej w blisko stu kolorach.

Precyzyjne szycie poprowadzone wzdłuż krawędzi oprawy w połączeniu z zamkiem magnetycznym dodatkowo uatrakcyjnia wizerunek i wzmacnia solidną konstrukcję księgi.

Wszechstronność zastosowań naszych ksiąg rezerwacji zapewnia zamocowanie na ich grzbiecie praktycznych ringów o pojemności 25 mm. Każdy z nich pomieści w sobie dziesiątki wkładów foliowych bądź pojedynczych stron z kluczowymi informacjami.  Zewnętrzną elegancję produktów dopełniamy pieczołowicie wykończonym wnętrzem. Dla podstawowych wersji kolorystycznych okładek, do których zaliczamy czerń, brąz, bordo, zieleń, granat, czerwień i szarość, wykonujemy welurowe podszewki w podobnym odcieniu. Dla pozostałych rodzajów ekoskóry wykorzystujemy podszewki w klasycznym kolorze ecru bądź ekoskórę w kolorze zastosowanym do stworzenia zewnętrznej części księgi.

Przystępując do personalizowania księgi rezerwacji masz możliwość zmodyfikowania szerokiej gamy atrybutów widocznych w konfiguratorze po lewej stronie ekranu. Wybierzesz tam grubość kartonu, jaki ma zostać wykorzystany do stworzenia okładki, a także zdecydujesz czy bardziej odpowiada Ci okładka twarda czy też z gąbką. Dodatkowo możesz zdecydować czy rogi księgi mają być zaokrąglone, a także o tym czy ma posiadać ona metalowe narożniki. Pamiętaj również, że możesz dowolnie personalizować obszar roboczy okładki i wzbogacić go eleganckim grawerunkiem, tłoczeniem lub złoceniem ozdobnego napisu bądź fantazyjnego wzoru. Bogaty wybór gotowych rozwiązań znajdziesz również wśród przygotowanych przez naszych grafików kompozycji startowych, które mogą stanowić gotowe do realizacji projekty, jak również punkt wyjścia do stworzenia indywidualnego projektu księgi rezerwacji.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
25,5 x 31,5 cm