KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Album tradycyjny z aplikacją 0541

Solidna oprawa albumu tradycyjnego to doskonale miejsce na przechowywanie pamiątkowych fotografii z ważnych wydarzeń. Przemyślane zestawienie eleganckiej ekoskóry, na tle której umiejscowiliśmy rozległe miejsce na aplikację pozwoliło nam stworzyć album, który swoim stylowym wyglądem stawi czoła nawet najbardziej wymyślnym trendom w modzie.

Ponadczasowy wygląd produktu i najwyższej jakości materiały wykorzystane do jego wykonania sprawiają, że szybko zamieni się on w jedną z najcenniejszych rodzinnych pamiątek.

Kluczowy element oprawy stanowi pokryte warstwą szkła akrylowego miejsce na aplikację, które zajmuje prawie całą jej frontową część. Umieszczając w nim zdjęcie z prywatnego albumu bądź jedną z grafik dostępnych w naszej bazie możesz stworzyć indywidualny projekt, który sprosta Twoim najwyższym wymaganiom.

Wykorzystaj możliwości naszego kreatora i baw się świetnie tworząc projekt wymarzonego albumu. Tylko u nas możesz wybrać najpiękniejsze spośród dziesiątek wielobarwnych materiałów oraz zdecydować o formacie, objętości, wykończeniu rogów, a także o kolorystyce stron albumu. Co więcej, możesz w efektowny sposób zwielokrotnić jego trwałość zamawiając do kompletu piękne opakowanie w postaci pudełka, futerału bądź etui-kasety.

Nie możesz odnaleźć się w bogactwie możliwości? Skorzystaj ze zjawiskowych kombinacji, jakie wykorzystaliśmy przygotowując widoczne na dole ekranu kompozycje startowe. Znajdziesz wśród nich najciekawsze połączenia materiałów i uniwersalne rodzaje grafik. Pamiętaj, że każda z dostępnych kompozycji daje Ci możliwość dowolnego modyfikowania wizerunku Twojego albumu, dzięki czemu może stanowić zarówno gotowy do realizacji projekt, jak również punkt wyjścia do zaprojektowania własnej oprawy.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
30 x 30,5 cm