KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Album tradycyjny z aplikacją 0546

Album tradycyjny z aplikacją rozciągającą się na całą frontową część oprawy to produkt, który pozwala swojemu nabywcy na stworzenie nieskończonych ilości unikalnych projektów.

Charakter tego niezwykłego produktu może zostać wykreowany zarówno pod kątem osoby, która ma zostać nim obdarowana, jak również pod kątem wydarzenia uwiecznionego na pamiątkowych fotografiach, które w przyszłości wyeksponowane zostaną na kartach tworzonego albumu.

Efektowne zestawienie solidnej formy oprawy z wysoką jakością materiałów stanowiących wykończenie grzbietu i tylnej części oprawy tworzy doskonałe tło dla umieszczonej pod warstwą szkła akrylowego graficznej aplikacji, która stanowi kluczowy element albumu. To właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie dostosować wizerunek oprawy do różnego rodzaju uroczystości. Tylko od Ciebie zależy czy na Twoim nowym albumie znajdzie się ulubiona fotografia z prywatnej galerii, czy też jedna z dziesiątek grafik, które dostępne są w naszej bazie.

Wykorzystaj możliwości naszego kreatora i stwórz jedyny w swoim rodzaju album. Tylko u nas możesz w mgnieniu oka połączyć najpiękniejsze wersje kolorystyczne materiałów oraz zdecydować o formacie, objętości, wykończeniu rogów, a także barwie stron albumu. Co więcej, możesz w efektowny sposób zwiększyć jego odporność zamawiając dodatkowo piękne opakowanie w postaci pudełka, futerału bądź etui-kasety.

Tworzenie projektów w naszym kreatorze to świetna zabawa. Jeśli jednak nie możesz odnaleźć się w morzu możliwości, jakie Ci oferujemy, powinieneś skorzystać z kompozycji startowych, które stworzone zostały przez naszych grafików. Znajdziesz wśród nich efektowne połączenia materiałów i uniwersalne rodzaje grafik. Pamiętaj, że każda z dostępnych kompozycji pozwala Ci dowolne modyfikowanie wizerunku Twojego albumu, dzięki czemu może stanowić zarówno gotowy do realizacji projekt, jak również punkt wyjścia do zaprojektowania własnej oprawy.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
30 x 30,5 cm