KONFIGURATOR
REALIZACJE

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /var/www/vhosts/strigma.pl/public_html/classes/Bubble.php on line 328 Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /var/www/vhosts/strigma.pl/public_html/classes/Bubble.php on line 328 Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /var/www/vhosts/strigma.pl/public_html/classes/Ant.php on line 995
Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Fotoksiążka z dużym okienkiem z akrylu 0309

Wzbogacona efektowną aplikacją oprawa fotoksiążki z pewnością stanie się pięknym wstępem do sentymentalnych historii uwiecznionych na pamiątkowych fotografiach. Połączenie klasycznego, eleganckiego stylu i najwyższej jakości materiałów sprawia, że ten ponadczasowy produkt stanie się prawdziwą dumą dla wielu przyszłych pokoleń.

Bogata paleta grafik oraz wielobarwnych materiałów umożliwia zaś wypróbowanie dziesiątek kombinacji, które pozwolą na stworzenie jedynej w swoim rodzaju fotoksiążki.

Niepowtarzalny charakter fotoksiążki gwarantuje rozległe miejsce na grafikę zajmujące praktycznie całą frontową część oprawy. Niezależnie od tego czy umieścisz w nim zdjęcie z prywatnego albumu, czy też jedną z grafik dostępnych w naszej bazie, możesz być pewien, że pod warstwą szkła akrylowego będzie prezentować się zjawiskowo.

Wykorzystując możliwości naszego kreatora masz szansę stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt fotoksiążki. Szeroki wybór grafik i materiałów w połączeniu z opcjami wyboru oferowanymi przez nasz konfigurator sprawiają, że z łatwością dopasujesz styl oprawy do swoich potrzeb - zdecydujesz o jej formacie, objętości, wykończeniu rogów, a także o kolorystyce stron. Możesz również zwielokrotnić jej trwałość zamawiając do kompletu stylowe i solidne opakowanie w postaci pudełka, futerału bądź etui-kasety.

Wyjątkową oprawę możesz zdobyć tworząc indywidualny projekt bądź wybierając jedną z gotowych kompozycji startowych. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że w piękny sposób wyeksponuje ona fotografie uwiecznione na kartach rozkładówki. Rozkładówkę fotoksiążki z łatwością zaprojektujesz w naszym programie StrigmaFotoKreator, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces kreacji. Doświadczeni użytkownicy programów graficznych mogą zdecydować się na samodzielnie stworzenie projektu na podstawie dostarczonych przez nas szablonów graficznych. Ci zupełnie niedoświadczeni mogą zaś zlecić odpłatne wykonanie projektu naszym grafikom.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
30 x 30 cm
Wymiar:
30 x 30 cm