KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Fotoksiążka ze złotymi obrączkami grawerowanymi 0308

Fotoksiążka z efektowną aplikacją w postaci dwóch splecionych ze sobą obrączek to wymarzone schronienie dla pamiątkowych zdjęć ze ślubu. Piękne przeszycia stanowiące oprawę dla barwnej aplikacji sprawiają, że z powodzeniem może stanowić on również zjawiskowy prezent z okazji rocznicy zaślubin.

Połączenie masywnej oprawy i subtelnych przeszyć sprawia, że naszafotoksiążka jest w stanie zachwycić klientów o bardzo zróżnicowanych gustach. Tak skonstruowana wersja startowa stanowi doskonały punkt wyjścia do tworzenia fantazyjnych modyfikacji, takich jak graficzna aplikacja w postaci złotych obrączek z inicjałami pary młodej.

Jeśli chcesz, abyfotoksiążka z Twoimi zdjęciami ślubnymi prezentowała się wyjątkowo, nie mogłeś lepiej trafić. W naszym kreatorze możesz wykorzystać dziesiątki kombinacji i stworzyć jedyną w swoim rodzaju oprawę fotoksiążki. Znajdź chwilę wolnego czasu i przekonaj się, że projektowanie w naszym kreatorze może okazać się świetną zabawą. Zatrać się w bogatej palecie dostępnych formatów, objętości i kolorowych materiałów. Wybierz najodpowiedniejszą opcję wykończenia rogów i stwórz niezwykły projekt rozkładówki z pomocą intuicyjnego programu StrigmaFotoKreator. Na koniec zdecyduj czy chcesz zaopatrzyć Twojąfotoksiążkę w dodatkowe opakowanie.

Szukasz gotowych rozwiązań? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy wspaniale kompozycje startowe, które znajdziesz w dolnej części ekranu. Zwróć uwagę na fakt, że każda z nich może stanowić zarówno gotowy do realizacji projekt, jak również punkt wyjścia do tworzenia dalszych modyfikacji.

Piękno powstałej konstrukcji z pewnością dopełni niezwykła rozkładówka, którą z przyjemnością zaprojektujesz w naszym programie StrigmaFotoKreator. Jeśli nie czujesz się na siłach, możesz dostarczyć wybrane materiały naszym grafikom, którzy odpłatnie zaprojektują dla Ciebie unikatowy projekt rozkładówki.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
30 x 30 cm