KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Fotoksięga z łączeniem materiałów 0326

Z doświadczenia wiemy, że piękno tkwi w prostocie, a najmniej skomplikowane kombinacje najczęściej okazują się tymi najlepszymi. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was serię fotoksiążek, których cechą charakterystyczną są interesujące łączenia materiałów.

Proste kształty obszarów roboczych, które oddzielają od siebie delikatne linie przeszyć oferują możliwość kreowania fantastycznych połączeń kolorystycznych. To od Ciebie zależy czy stworzysz elegancką oprawę w harmonijnie zestawionych ze sobą barwach, czy też ekstrawagancką fotoksiążkę, który będzie przyciągała uwagę za sprawą kontrastów i odważnej kolorystyki.

Najwyższa jakość materiałów dostępnych w kilkudziesięciu wersjach kolorystycznych w połączeniu z ogromną starannością, jaką przykładamy do wykonania każdego naszego produktu gwarantują, że fotoksiążka którą zaprojektujesz w naszym kreatorze będzie prezentowała się zjawiskowo przez długie lata.

Aby w pełni wykorzystać możliwości naszego kreatora możesz dowolnie modyfikować opcje dostępne w konfiguratorze widocznym po lewej stronie ekranu. To właśnie tu wybierzesz najodpowiedniejszy format i objętość, a także zdecydujesz o kolorze kart, zaokrągleniu rogów i zastosowaniu metalowych narożników w projektowanej fotoksiążce. Co więcej, możesz wzbogacić całość dodatkowym opakowaniem w postaci solidnego pudełka, futerału bądź etui-kasety.

Tworzenie projektu fotoksiążki z łączeniem materiałów z pewnością okaże się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Aby ułatwić Ci wybór spośród dziesiątek rozmaitych kombinacji przygotowaliśmy jednak kompozycje startowe, które znajdziesz w dolnej części ekranu. Pamiętaj, że każda z nich umożliwia Ci dokonywanie dowolnych modyfikacji wizerunku Twojej fotoksiążki i może stanowić zarówno gotowy do realizacji projekt, jak również punkt wyjścia do zaprojektowania własnej, w pełni niepowtarzalnej oprawy.

Po stworzeniu zjawiskowej okładki warto kontynuować radość projektowania tworząc unikatową rozkładówkę fotoksiążki.  W tym celu możesz zdecydować się zarówno na indywidualne stworzenie projektu w oparciu o nasze szablony graficzne, jak również na zaprojektowanie rozkładówki w darmowym i w pełni profesjonalnym programie Strigma FotoKreator, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces projektowania. Jeśli jednak nie czujesz się na silach bądź najzwyczajniej w świecie nie masz czasu na samodzielnie zaprojektowanie rozkładówki, możesz dostarczyć fotografie naszym grafikom, którzy odpłatnie stworzą dla Ciebie wspaniały projekt.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu
Wybierz kompozycje startową
Wymiar:
30 x 30 cm