KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Fotoksięga z aplikacją 0422

Fotoksiążka z fantazyjną aplikacją stanowiącą kluczowy element całej frontowej części oprawy to produkt, który otwiera przed swoim nabywcą możliwość tworzenia ogromnej ilości unikalnych projektów. To Ty decydujesz, jaki będzie ostateczny styl Twojej fotoksiążki.

Jej charakter może z powodzeniem stać się odbiciem Twojej indywidualności, ale projektowana oprawa może również zostać wykreowana pod kątem osoby, która ma zostać obdarowana fotoksiążką bądź pod kątem wydarzenia, które w przyszłości zostanie uwiecznione na jej kartach w formie pamiątkowych fotografii.

Efektowne zestawienie solidnej formy oprawy z wysoką jakością materiałów tworzy wspaniałe tło dla fantazyjnego kształtu aplikacji, która stanowi kluczowy element fotoksiążki i pozwala na piękne wyeksponowanie grafiki pod warstwą szkła akrylowego. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy na oprawie Twojej nowej fotoksiążki prezentować się będzie ulubiona fotografia z prywatnej galerii, czy też któraś spośród wielu pięknych grafik, które znajdziesz w naszej bazie.

Wykorzystując możliwości, jakie otwiera przed Tobą nasz kreator, masz szansę stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt fotoksiążki. Tylko u nas w mgnieniu oka połączysz najpiękniejsze wersje kolorystyczne materiałów i zdecydujesz o formacie, objętości, wykończeniu rogów, a także barwie stron Twojej nowej fotoksiążki. Dodatkowo możesz w kreatywny i elegancki sposób zwiększyć jej odporność zamawiając piękne opakowanie w postaci pudełka, futerału bądź etui-kasety.

Tak powstały projekt stanowić będzie wspaniałą oprawę dla rozkładówki, na której uwiecznisz ulubione fotografie. To od Ciebie zależy, w jaki sposób zostanie ona zaprojektowana. Korzystając z naszego kreatora możesz zdecydować się na samodzielne stworzenie układu graficznego zdjęć w oparciu o dostarczone przez nas szablony. Możesz skorzystać z nowoczesnego i intuicyjnego w obsłudze programu StrigmaFotoKreator, który za darmo pobierzesz z naszej strony internetowej. Ewentualnie możesz również – za dodatkową opłatą - zlecić wykonanie projektu rozkładówki naszym grafikom.

Mamy pewność, że tworzenie projektów w naszym kreatorze to świetna zabawa. Jeśli jednak wolisz skorzystać z gotowych rozwiązań, możesz z powodzeniem skorzystać z kompozycji startowych, które zostały zaprojektowane przez naszych grafików. Znajdziesz wśród nich efektowne zestawienia materiałów i uniwersalne rodzaje wysokiej jakości grafik. Pamiętaj, że każda z widocznych na dole ekranu kompozycji pozwala Ci na dowolne modyfikowanie wizerunku Twojej fotoksiążki, dzięki czemu może stanowić zarówno gotowy do realizacji projekt, jak również punkt wyjścia do zaprojektowania zupełnie unikatowej wersji oprawy.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu