KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Fotoksiążka z aplikacją 0375

Ponadczasowość to jedna z największych zalet, jakimi mogą pochwalić się nasze produkty. Klasyczne oprawy w połączeniu z nowoczesnymi technikami personalizacji sprawiają, że fotoksiążki stworzone w kreatorze Strigma zachwycać będą pięknym designem i wysoką jakością przez długie lata.

Prezentowany projekt oprawy to dowód na to, że najprostsze połączenia mogą okazać się tymi najefektowniejszymi. Głęboki kolor materiału, charakterystyczny dla wszystkich dostępnych w naszej ofercie skór ekologicznych, w piękny sposób podkreśla pionowa wstawka, która wraz z naszymi metodami personalizacji pozostawia Ci naprawdę szerokie pole do popisu. Uwieczniając na niej pamiątkową dedykację lub delikatny wzór możesz stworzyć wspaniały projekt, który stanie się cenną pamiątką na długie lata.

Poznaj możliwości, jakie otwiera przed Tobą nasz kreator i zobacz jak przyjemne może okazać się projektowanie własnej fotoksiążki. U nas możesz wybrać najpiękniejsze barwy materiałów, zdecydować o formacie, objętości i wykończeniu rogów, a także o kolorystyce stron albumu. Dodatkowo możesz podkreślić jego estetykę zamawiając do kompletu piękne opakowanie w postaci pudełka, futerału bądź etui-kasety. Tak zaprojektowana oprawa stanie się pięknym wstępem do niezapomnianych chwil, które uwiecznisz na kartach rozkładówki. Jej projekt możesz stworzyć zarówno indywidualnie na podstawie dostarczonych przez nas szablonów graficznych, jak również przy wykorzystaniu programu StrigmaFotoKreator, który zupełnie za darmo pobierzesz na naszej stronie. Możesz również powierzyć to zadanie naszym grafikom, którzy odpłatnie stworzą piękną kompozycję z nadesłanych przez Ciebie materiałów.

Nie jesteś w stanie zdecydować się na jedną spośród dziesiątek możliwości? Skorzystaj ze zjawiskowych kombinacji, które widoczne są na dole ekranu w formie kompozycji startowych. Znajdziesz wśród nich najciekawsze połączenia materiałów i uniwersalne rodzaje zdobień. Pamiętaj też, że każda z zaprezentowanych kompozycji pozwala Ci dowolnie modyfikować wizerunek Twojej fotoksiążki, dzięki czemu może stanowić zarówno gotowy do realizacji projekt, jak również punkt wyjścia do zaprojektowania całkowicie unikatowej oprawy.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu