KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Fotoksiążka 0934

Fotoksiążka z subtelnymi przeszyciami i efektowną aplikacją to produkt, który łączy w sobie elegancki wygląd i funkcjonalność. Jej ponadczasowy styl sprawia, że z powodzeniem może stanowić ona świadectwo najpiękniejszych momentów z ważnych uroczystości, takich jak chrzciny, komunie czy wesela.

Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty charakteryzowały się zarówno oryginalnym stylem wykończeń, jak również wysoką odpornością na uszkodzenia i zabrudzenia, dzięki której będą idealnie prezentować się przez długie lata.

Wykorzystując możliwości naszego kreatora możesz wybrać nie tylko format, objętość czy kolor materiału, który wykorzystamy do stworzenia oprawy Twojej fotoksiążki. W konfiguratorze widocznym po lewej stronie ekranu zdecydujesz również o kolorze kart, zaokrągleniu rogów i zastosowaniu metalowych narożników. Tak zaprojektowaną oprawę z powodzeniem wzbogacisz wyjątkową graficzną aplikacją, która będzie zjawiskowo prezentować się pod warstwą szkła akrylowego. Co więcej, zdecydujesz czy Twoja nowa fotoksiążka posiadać ma dodatkowe opakowanie w postaci solidnego pudełka, futerału bądź etui-kasety.

Jeśli jednak okaże się, że nie zechcesz personalizować swojego produktu od zera, możesz skorzystać z jednej z kompozycji startowych, które widoczne są w dolnej części ekranu. W zależności od Twoich potrzeb mogą stanowić one gotowe do realizacji projekty, jak również doskonały punkt wyjścia do dokonywania dalszych modyfikacji, które przyczynią się do osiągnięcia niepowtarzalnego wyglądu fotoksiążki.

Radość z projektowania nie kończy się na okładce. Bogactwo możliwości, jakie zapewnia nasz kreator umożliwia bowiem stworzenie unikatowej rozkładówki. W zależności od znajomości programów graficznych możesz zdecydować się na samodzielne stworzenie projektu w oparciu o dostarczone przez nas graficzne szablony rozkładówek. Możesz również skorzystać z nowoczesnego i intuicyjnego w obsłudze programu StrigmaFotoKreator, który opatrzony jest profesjonalnymi filmami instruktażowymi. Oczywiście możesz również odpłatnie zlecić wykonanie projektu rozkładówki naszym grafikom.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu