KONFIGURATOR
REALIZACJE

Czysty projekt produktu
Image
Prezentacja 3D
Get Adobe Flash player
"
Fotoksiążka 0936

Fotoksiążka z aplikacją i grawerem to stylowy produkt, który będzie prezentował się pięknie niezależnie od panujących trendów. Przemyślane połączenie eleganckiej oprawy z ekoskóry z nowoczesną aplikacją pozwoliło stworzyć magnetyzujący projekt fotoksiążki, której każdy z łatwością może nadać upragniony charakter.

Wysokiej klasy materiały skóropodobne dostępne w bogatej palecie barw, kilka rodzajów formatów i objętości oraz eleganckie opakowania to tylko niektóre spośród elementów, które możesz modyfikować tworząc projekt fotoksiążki. Kluczowy element oprawy stanowi jednak zlokalizowana w jej centralnej części owalna aplikacja. Wykorzystując własne zdjęcie bądź wybierając jedną z grafik dostępnych w naszej bazie możesz wykreować zjawiskową aplikację, która dodatkowo wzbogaci efektowny wizerunek oprawy Twojej fotoksiążki. Niezależnie od tego czy Twoja aplikacja przedstawiać będzie kolorowe zdjęcie z prywatnego albumu, czy też symboliczną grafikę, możesz być pewien, że umiejscowiona pod warstwą szkła akrylowego będzie prezentować się piękniej niż myślisz.

Zjawiskowa grafika wyeksponowana w centralnej części oprawy stanowić może wstęp dla obrazkowej historii, którą zaprezentujesz na kartach rozkładówki. Tę zaś zaprojektujesz samodzielnie na podstawie dostarczonych przez nas szablonów graficznych bądź przy wykorzystaniu dostępnego na naszej stronie programu Strigma FotoKreator. W razie potrzeby możesz również zlecić wykonanie projektu naszym grafikom.

Piękno powstałego projektu dodatkowo spotęgujesz fantazyjnym grawerunkiem na oprawie fotoksiążki. Chcąc wykorzystać tę zjawiskową metodę personalizacji możesz zdecydować się na jeden z wzorów stałych dostępnych na naszej bazie bądź na jeden z gotowych projektów przygotowanych przez naszych grafików.

Aby ułatwić Ci wybór najodpowiedniejszej kombinacji przygotowaliśmy zestaw kompozycji startowych. Pamiętaj jednak, że każda z nich daje Ci możliwość dowolnego modyfikowania wizerunku Twojej fotoksiążki i może stanowić zarówno gotowy do realizacji projekt, jak również punkt wyjścia do zaprojektowania własnej oprawy.

question
Zadaj pytanie
Zdjęcia produktu