ZOBACZ JAK DZIAŁA KONFIGURATOR!
PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Firma:
STRIGMA
Adres:
05-255 Stare Załubice
ul. Mazowiecka 203B
woj. mazowieckie
NIP
125-097-67-48
N 52°28.710', E 21°05.662'
Telefon:
(22) 188 51 31
E-mail:
biuro@strigma.pl
MBank
1411 4020 0400 0036 0273 9753 47
KONFIGURATOR
REALIZACJE

Dibond

Dibond to płyta kompozytowa składająca się z dwóch warstw aluminium, które tworzą spójną całość w wyniku połączenia ich polietylenowym rdzeniem. Powstały materiał odznacza się wyjątkową wytrzymałością oraz doskonałymi parametrami obróbki. Kombinacja odpowiednich surowców sprawia, że mamy do czynienia ze sztywnym materiałem, który jednocześnie zachowuje swoją lekką wagę.  

Dibond znajduje szerokie zastosowanie w reklamie, budownictwie czy dekoracji wnętrz. Idealne wykończenie powierzchni oraz plastyczność sprawiają, że chętnie wykorzystujemy go również przy produkcji naszych wyrobów. W naszej ofercie posiadamy płyty kompozytowe o grubości 3 mm dostępne w kolorze srebrnym, stalowym, złotym, miedzianym oraz lustrzanym. Każda z nich gwarantuje doskonałą jakość grawerunku, dzięki czemu dodatkowo podnosi walory estetyczne naszych produktów. Zastosowanie specjalistycznych narzędzi pozwala nam również na perfekcyjne wykończenie krawędzi i precyzyjne formowanie obrzeży surowca.

Idealnie gładka powierzchnia materiału w połączeniu z wysoką odpornością na promieniowanie UV i delaminację sprawia, że nadaje się on zarówno do bezpośredniego nadruku wielobarwnych grafik, jak również do grawerowania mechanicznego. Tworząc nasze produkty chętnie łączymy dibond z innymi podłożami, dzięki czemu nadajemy im nowoczesny wizerunek, który przez długi czas stanowić będzie prawdziwą dumę właściciela.