ZOBACZ JAK DZIAŁA KONFIGURATOR!
PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Firma:
STRIGMA
Adres:
05-255 Stare Załubice
ul. Mazowiecka 203B
woj. mazowieckie
NIP
125-097-67-48
N 52°28.710', E 21°05.662'
Telefon:
(22) 188 51 31
E-mail:
biuro@strigma.pl
MBank
1411 4020 0400 0036 0273 9753 47
KONFIGURATOR
REALIZACJE

Ploter drukujący EPSON

Plotery drukujące osiągają coraz wyższą pozycję na rynku usług fotograficznych. Rozmaici producenci oferują zróżnicowane urządzenia oparte na trzech podstawowych technologiach z przeznaczeniem do wnętrz – laserowej, atramentowej oraz termosublimacyjnej. Fotograficzne drukarki atramentowe generują najwyższe koszty produkcji, jednak umożliwiają zastosowanie szerokiego zakresu formatów papierów oraz zapewniają doskonałą jakość wydruku i pieczołowite odzwierciedlenie najdrobniejszych szczegółów. Chcąc sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów naszą produkcję w zakresie wydruków opieramy na profesjonalnym ploterze Epson Stylus Pro 7890.

Nasza drukarka wielkoformatowa oferuje możliwość wydruku zdjęć w formatach sięgających 24 cali. Mogą one być uwiecznione zarówno na papierze gładkim, strukturalnym oraz na płótnie canvas. Niezależnie od tego czy na podłożu fotograficznym ma zostać odzwierciedlony oczarowujący detalami obraz Gustava Klimta, czy też pamiątkowe zdjęcie z wakacji, jakość wydruku zawsze będzie zachwycająca. Wszystko to za sprawą płynnej gradacji oraz idealnie skalibrowanego plotera, który zapewnia jak najwierniejsze odwzorowanie kolorów i sprawia, że kolorowe zdjęcia urzekają niespotykanym nasyceniem barw, a te czarno-białe naturalnością, którą zawdzięczają niezwykle szerokiej skali szarości.

Kolorystyka produktów widocznych na ekranie komputera może nieznacznie różnić się od ich rzeczywistego wyglądu. Dzieje się tak dlatego, że różne urządzenia posiadają różne parametry i możliwości obsługi kolorów. Warto również pamiętać, że barwa produktu może zmieniać się pod wpływem warunków oświetleniowych, w jakich jest prezentowana.