ZOBACZ JAK DZIAŁA KONFIGURATOR!
PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Firma:
STRIGMA
Adres:
05-255 Stare Załubice
ul. Mazowiecka 203B
woj. mazowieckie
NIP
125-097-67-48
N 52°28.710', E 21°05.662'
Telefon:
(22) 188 51 31
E-mail:
biuro@strigma.pl
MBank
1411 4020 0400 0036 0273 9753 47
KONFIGURATOR
REALIZACJE

Nasze serwisy

Obok serwisu Strigma firma GAMA rozwija jednocześnie inne przedsięwzięcia, które kompleksowo przedstawiają zakres działalności, a także profil jej oferty produkcyjno-usługowo-projektowej.

Kaletnictwo.pl

Pod adresem kaletnictwo.pl kryje się niecodzienny katalog online, w którym możesz znaleźć szeroką gamę oferowanych przez nas produktów, a także setki fotografii, na których widnieją ich przykładowe realizacje. To miejsce, które pomoże Ci odkryć produkt, którego szukasz od dawna bądź zainspiruje Cię do stworzenia i urzeczywistnienia wymarzonego projektu.

Kaletnictwo-gama.pl

Strona sklepu internetowego Pracowni Kaletniczej GAMA, w którym znajdziesz poszczególne modele naszych produktów. Zapoznasz się tu z ich parametrami technicznymi oraz ocenisz ich stronę wizualną dzięki wysokiej jakości zdjęciom. Jeśli zechcesz zostać posiadaczem któregoś z nich, możesz dokonać błyskawicznego zakupu online bądź zapoznać się z kompleksową listą sklepów, które posiadają w swojej ofercie nasze produkty.

Strigmafoto.pl

Serwis specjalizujący się w tworzeniu zdjęć i wydruków wielkoformatowych. Korzystając z oferty strigmafoto.pl możesz nadać swoim ulubionym grafikom i fotografiom zniewalającą formę, a zarazem zapewnić im długowieczność poprzez dobór odpowiedniej oprawy. Znajdziesz tu zarówno idealne metody minimalistycznych wykończeń, jak również ekskluzywne, ozdobne ramy i nowoczesne systemy mocowań. Sprawdź sam.