ZOBACZ JAK DZIAŁA KONFIGURATOR!
PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Firma:
STRIGMA
Adres:
05-255 Stare Załubice
ul. Mazowiecka 203B
woj. mazowieckie
NIP
125-097-67-48
N 52°28.710', E 21°05.662'
Telefon:
(22) 188 51 31
E-mail:
biuro@strigma.pl
MBank
1411 4020 0400 0036 0273 9753 47
KONFIGURATOR
REALIZACJE

O firmie

Firma Strigma powstała w 2011 roku. Stanowi ona odłam pracowni kaletniczo-introligatorskiej GAMA, która już od roku 1993 wprowadza na polski rynek wysokiej jakości galanterię biurową. Lata doświadczeń i niestrudzony bieg z duchem czasu sprawiają, że produkty obu firm łączą w sobie wysoką jakość z atrakcyjnym i niebanalnym designem.


Strigma wyróżnia się rzadko spotykaną wielozadaniowością oraz zamiłowaniem do aktywnego wykorzystywania najnowszych technologii. W ofercie firmy znaleźć można szereg usług – drukarskich, grawerskich, fotograficznych, a nawet tych związanych z projektowaniem.


Usługi drukarskie umożliwiają wykonanie wydruku na drukarce laserowej bądź na ploterze w jakości fotograficznej, a także zabezpieczenie całości laminacją. Usługi grawerskie mogą być realizowane metodą mechaniczną - przy użyciu frezarko-grawerki CNC – lub metodą laserową. Usługi fotograficzne pozwalają na wykonanie zdjęć i prezentacji obrotowych 360. Oferta związana z projektowaniem koncentruje się zaś na tworzeniu grafik rastrowych i wektorowych. Szeroki wachlarz możliwości - w połączeniu z zespołem wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie w prosty sposób wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe zagadnienia - sprawia, że Strigma może pochwalić się już dziesiątkami zadowolonych klientów.


Niniejszy serwis stanowi kolejny, znaczący krok do przodu w historii firmy. Ten nowoczesny kreator produktów dedykowany jest wszystkim osobom, których wyobraźnia i dbałość o szczegóły wykraczają poza granice wyznaczane przez sklepowe półki. Powstał on z myślą o wszystkich tych, którzy chcą stworzyć produkt na miarę swoich marzeń, ale nie tylko. Na stałe mogą zadomowić się tu również osoby, które chcą zostać partnerami naszego serwisu, a co za tym idzie - promować i sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem naszego kreatora.


Strigma to miejsce, w którym niepozorny kalendarz zmienić można w osobiste dzieło sztuki, a tradycyjną okładkę na dyplom – w prawdziwy powód do dumy dla jego adresata. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na tworzenie produktów w oparciu o najnowsze technologie, a wykorzystanie najlepszych surowców gwarantuje, że za kilkanaście lat zachwycać będą one równie mocno jak teraz.


Wykorzystaj kreator do stworzenia indywidualnego projektu, a my urzeczywistnimy go i dostarczymy w Twoje ręce w przeciągu kilku dni.